A prečo volíte Kotrbu Vy?

Autor: Alexander Riabov | 17.11.2013 o 21:21 | (upravené 17.11.2013 o 21:34) Karma článku: 7,42 | Prečítané:  1240x

Čas je drahý. Stratiť 5 sekúnd Kotrbom je pre kohokoľvek škoda. Mrzí ma však, že slušní a správni ľudia nemajú lepšiu alternatívu. Preto píšem.

Myslím si, že recept na liečbu chudoby je jednoduchý. Sú ním peniaze. Preto rozvoj ekonomickej prosperity - má byť téma č. 1. Ak sa však niekto snaží pretlačiť predstavu, že témou č. 1 je "cigánsky problém". Nech sa páči. Potom ale, nech je za príklad v prvom rade človek, čo s tým už niečo urobiť dokázalhttp://spisskanovaves.korzar.sme.sk/c/6575143/spissky-hrhov-vybudovali-romovia-a-dnes-ho-davaju-za-priklad.html.

Kotlebovci fungujú len na tom, že šíria nenávisť. A čo si myslíte, že sa stane? Zrušme dávky, zbúrajme im domy a čo potom? Desublimujú sa? Nie! Až máte teraz problém s cigáňmi, tak ešte len potom sa ukáže, čo za problém to v skutočnosti bude! http://www.denik.cz/z_domova/romea-romove-se-radikalizuji-zacinaji-chodit-se-zbrani-a-buduji-domobrany-201310.html.

Pre mňa za mňa nech je kotleba aj prezidentom, ak tak veľmi po tom túži. To ste už akože zabudli na tie maškarády s uniformami? Pochody na Tisov hrob. Mišúnovské eseje o konečnom riešení cigánskej otázky!? (aká to podobnosť s "Konečným riešením židovskej otázky") Koho toto oslovuje? Ak ho tak veľmi trápi cigánsky problém, tak nech ide do osady a nech tam rok, dva alebo aj tri usilovne buduje pracovitú komunitu. Nech to robí po celom Slovensku. Nech si rieši svoju tému. Potom pochopím, ak ho budú voliť slušní ľudia.

Jediné, čo však kotrba dosiahnuť dokáže, je to, že budú zas plné ulice holohlavých blbečkov, čo budú akurát tak o kus smelší, keď zaútočia na čokoľvek, čo sa odlišuje. Neviem, či si to uvedomujete. Ste ochotný vziať túto zodpovednosť na seba? V čom je podľa Vás lepší skinhed terorizujúci celé svoje okolie, od cigáňa, čo kradne od hladu? Problém nie je cigáň. Problémom je chudoba a geto. Žiadny nevzdelaný hochštafler, čo má iba plnú hubu rečí a okrem úspešného povrchného guerilla marketingu pre svoju tému nič nedokázal urobiť, pre mňa nikdy vzorom byť nemôže.

Gándhí nehovoril iba, že „ignorovaní a zosmiešňovaní sa stanú víťazmi," ale povedal hlavne, že „Pravda a láska zvíťazí nad zlom a nenávisťou."

Hľadáte mesiáša? Začnite najskôr od seba!

Až budú vo Vašom meste robiť smeráci bordel, tak hlasno protestujte a ozvite sa. Pri silnej občianskej spoločnosti je úplne egal, kto je u kormidla. No a keď budú najbližšie voľby, tak choďte voliť. Choďte voliť, aby ste zas nemuseli nadávať, že Vás prehlasovali dôchodcovia.

Koho?

Recept na liečenie chudoby nie je nenávisť. Receptom sú peniaze. Ak Vás bude niekto iný presviedčať, že sú to predsa len tí cigáni, tak podporujte tých, ktorí nebúchajú pivom o stôl a nemelú nezmysly, ale tých, čo už teraz s nimi úspešne pracujú v osadách.

A prečo volíte Kotlebu Vy?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA BORISA VANYU

Prečo sa na malom ostrove strieľalo aj po nemeckej kapitulácii

Udalosti, ktoré sa odohrali pred 73 rokmi, symbolizujú absurdnosť vojny.

SPIŠ KORZÁR

Po prietrži mračien ostali popradské ulice pod vodou

Počasie dalo v sobotu Tatrancom opäť zabrať.


Už ste čítali?